Turnieje piłki nożnej 2013

Wzorem roku ubiegłego również i w tym Ruch Autonomii Śląska koło Chorzów organizuje turniej piłkarski o puchar RAŚ CHORZÓW. Zmagania rozpoczynamy 16 maja od rozgrywek dzieci najmłodszych z chorzowskich przedszkoli. Następnego dnia tj 17 grać będą uczniowie szkół podstawowych i w końcu 18 maja rywalizować będą seniorzy. Pierwsze dwa dni czyli rozgrywki dzieci odbywać się będą w gościnnej „świeżo” wyremontowanej hali MORIS natomiast dorośli rozgrywać mecze będą na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy filarowej. O wszystkich szczegółach będziemy na bieżąco informować na naszej stronie internetowej www.raschorzow.org .W trakcie turnieju dorosłych planowane są gry i zabawy dla najmłodszych. Serdecznie wszystkich Zapraszamy.

tur 2013

Rozgrywki seniorskie rozpoczną się 18 maja o godzinie 15:00.Proszę o co najmniej 30 minutowe wczesniejsze przybycie o godzinie 14:50 odbędzie się losowanie grup.Regulamin rozgrywek zostanie zamieszczony na stronie do końc tygodnia.
Wszystkie drużyny są zwolnione z opłat wpisowych ! w czasie trwania turnieju seniorów będzie się można jednak dowiedzieć jak wesprzeć chorzowską rodzinę, która straciła dorobek całego życia wraz z mieszkaniem w pożarze.

Dodatkowe informacje pod nr tel 603656197

Turniej piłki nożnej seniorów 2013

Turniej piłki nożnej 2012

Turniej piłki nożnej przedszkolaków 2012

Turniej piłki nożnej 2011